Co to jest faktoring?

FAKTORING

Realizujesz dużo zleceń, ale ich termin płatności jest odroczony w czasie, a Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje gotówki możliwie najszybciej?

A może zależy Ci na ochronie Twojego przedsiębiorstwa przed nieterminowymi płatnościami, co mogłoby doprowadzić do utraty płynności finansowej?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i zapytaj o usługę faktoringu!

Posiadana przez nas wiedza ekspercka i niezachwiana pozycja na rynku otwiera naszym klientom drzwi do współpracy z liderem w kraju w zakresie finansowania przedsiębiorstw poprzez faktoring, firmą PROMAGO.

Oferta dla każdego naszego klienta dopasowywana i analizowana jest indywidualnie. A to wszystko z myślą o zadowoleniu i realizacji istotnych dla naszego klienta inwestycji, planów i zamierzeń.

Faktoring to oferta finansowania skierowana do małych i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na utrzymaniu płynności finansowej i poczuciu stabilizacji. To szansa na rozwój i inwestycje w innowacje.

Zapewnij swojej firmie płynność finansową, sobie spokój i bezpieczeństwo i skorzystaj z faktoringu!

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy przedstawią Ci ofertę i zadbają o to, by dopełnić wszelkich formalności.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, pozwól uratować swoje przedsiębiorstwo i postaw na ekspertów, którzy skutecznie obniżą Twoje zobowiązania.

Pomożemy Ci w każdej sprawie.
Skontaktuj się z nami!