Oddłużanie

RESTRUKTURYZACJA ZOBOWIĄZANIA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że w trakcie prowadzonej przez Ciebie działalności może wystąpić sytuacja, która powoduje, że nie jesteś w stanie zrealizować wszystkich wymagalnych w określonym terminie zobowiązań. Większość przedsiębiorców dwoi się i troi, żeby tę sytuację odwrócić, ale długi rosną, a sytuacja staje się coraz poważniejsza.

Najważniejsze jest to, aby nie popadać w panikę i zwrócić się do specjalistów, którzy realnie wpłyną na poprawę płynności finansowej Twojej firmy.

Najlepszym rozwiązaniem może okazać się dokonanie restrukturyzacji zobowiązań.

Jeżeli popadłeś w długi, których nie jesteś w stanie spłacić to czas, aby skorzystać z naszych usług.

Wykonamy restrukturyzację Twoich zobowiązań i postawimy Twoją firmę na nogi.

Wdrażane przez nas systemy restrukturyzacyjne są w stanie obniżyć Twoje zobowiązania nawet o 30% i odroczyć ich spłatę, aż o dwa lata.
Jedyne co musisz zrobić to przygotować dokumentację Twojego przedsiębiorstwa i spotkać się z naszymi doradcami.

W praktyce proces ten rozpoczyna się od bezpłatnego spotkania z naszym doradcą restrukturyzacyjnym, który poprzez wywiad, dokona analizy zaległości ciążących na przedsiębiorstwie. A w drugim etapie przedstawi Ci plan i dokładne wyliczenia, które pomogą Ci zredukować ciążące na Tobie zobowiązania i przywrócić firmie płynność finansową.

Dbamy o finanse i bezpieczeństwo naszych klientów gwarantując obsługę doradców o najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniu, którzy z sukcesami restrukturyzują największe przedsiębiorstwa w kraju.
Jesteśmy partnerem największej i najsolidniejszej firmy w dziedzinie restrukturyzacji zobowiązań, jaką jest „What Now” z Sopotu, laureata nagrody Lider Przedsiębiorczości 2020.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, pozwól uratować swoje przedsiębiorstwo i postaw na ekspertów, którzy skutecznie obniżą Twoje zobowiązania.

Pomożemy Ci w każdej sprawie.
Skontaktuj się z nami!